MENU

MINDFUL ARCHITEKCI TEAM

25 July 2020
0
928
0

Od wizji do projektu tworzenie architektury i przestrzeni dobrej jakości. Działanie zespołu obejmują obszar projektowania architektury wielu funkcji i przeznaczeń. Jako zespół dążymy do stworzenia dobrej marki oraz miejsca dla kształtowania warsztatu architekta i inżyniera.Pragniemy połączyć tradycyjną szkołę pracy nad koncepcją i całym procesem twórczym w powiązaniu z współczesną technologią 3D oraz propagowanie i wdrażanie pracy w środowisku BIM. Zarządzanie informacją na każdym etapie procesu inwestycyjnego i umożliwienie monitorowania uczestnikom bez konieczności znajomości programów współtworzących. Jako zespół stawiamy wyzwanie nie tylko estetyce budynku ale również temu co wewnątrz i w otoczeniu jego. Od wizji do projektu tworzenie architektury i przestrzeni dobrej jakości.

Działanie zespołu obejmują obszar projektowania architektury wielu funkcji i przeznaczeń. Jako zespół dążymy do stworzenia dobrej marki oraz miejsca dla kształtowania warsztatu architekta i inżyniera.Pragniemy połączyć tradycyjną szkołę pracy nad koncepcją i całym procesem twórczym w powiązaniu z współczesną technologią 3D oraz propagowanie i wdrażanie pracy w środowisku BIM. Zarządzanie informacją na każdym etapie procesu inwestycyjnego i umożliwienie monitorowania uczestnikom bez konieczności znajomości programów współtworzących. Jako zespół stawiamy wyzwanie nie tylko estetyce budynku ale również temu co wewnątrz i w otoczeniu jego. Od wizji do projektu tworzenie architektury i przestrzeni dobrej jakości.
Działanie zespołu obejmują obszar projektowania architektury wielu funkcji i przeznaczeń. Jako zespół dążymy do stworzenia dobrej marki oraz miejsca dla kształtowania warsztatu architekta i inżyniera.

Pragniemy połączyć tradycyjną szkołę pracy nad koncepcją i całym procesem twórczym w powiązaniu z współczesną technologią 3D oraz propagowanie i wdrażanie pracy w środowisku BIM. Zarządzanie informacją na każdym etapie procesu inwestycyjnego i umożliwienie monitorowania uczestnikom bez konieczności znajomości programów współtworzących. Jako zespół stawiamy wyzwanie nie tylko estetyce budynku ale również temu co wewnątrz i w otoczeniu jego.

 

. . .

 

1/4   Pracownia MFA . Zielona Góra

 

. . .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sorry, the comment form is closed at this time.